Kullanım talimatları Hondrocream

Üretici sağlanan çeşitli durumlar belki de bir krem uygulamak. Kullanımı böyle dizileri:

 1. Bir yerde en belirgin ağrı sendromu (kas, eklem veya tendon), ince bir tabaka anlamına gelir. Kullanılmalıdır masaj hareketleri. Daha fazla bilgi sadece kuru cildi temizlemek için bir saat boyunca.
 2. Uygulama sonrası önerilen empoze нетугую bandaj, kendilerini korumak için daha fazla yaralanmaları.
 3. Krem koymak gerekir üç kere — sabah, öğleden sonra ve akşam.

Endikasyonları

Krem kullanmak için önleme ve tedavi yöntemleri. Uygulama için tavsiye edilir, yaşlı hastalar, sporcular ve insanlar, ortaya çıkan herhangi bir yaralanma veya acı, hastalık, neden, ağrı sendromları yumuşak doku veya eklem ağrısı. Kullanmak merhem değil, yalnızca hastalık ya da yaralanma. Bir ürün uygun kullanım için, genç insanlarla muzdarip kas ve eklem ağrıları nedeniyle gerek oturmak, bir duruş (uzun süreli bilgisayar kullanımı), düzenli fiziksel yük.

Bu krem biri olarak kabul edilir en etkili araç olarak değil, sadece tedavi sürecinde çoğu yaralanma, ama aynı zamanda önlenmesi için. Onun için kullandığınız gelişmesine engel artrit, yıkıcı ve дистрофического eklem hastalıkları, dejeneratif disk hastalığı, vb. ilaç Kullanımı, elde etmek için izin, bu tür sonuçları:

Endikasyonları Hondrocream
 • kolaylaştırılmış ağrı sendromu sırasında çeşitli yaralanmalar ve hastalıklar bir şekilde etkiler doğru işleyişi, kas, eklem, kemik ve tendon;
 • önlenir yıkım yumuşak ve kıkırdak doku sürecini hızlandırarak, onları kurtarma;
 • döner normal işleyişini hasarlı bölgeler vücut;
 • geliştirmek metabolik süreçleri dahil olmak üzere, ve sonra travmatik etkileri;
 • kullanarak bileşenlerin bir parçası olarak kaldırılır gereksiz yere gerilimi, döner kas tonusu;
 • çıkarılabilir şişlik, hızlandırılmış iyileşme çeşitli hastalıkların tedavisinde ve kurtarma sırasında yaralanmaları;
 • rahatlatır конвульсивное kas gerginliği, oluşumunu engeller, nöbet;
 • тонизируются kan damarları.

Krem etkili bir şekilde başa çıkma ile ağrı sendromu, neden olduğu çeşitli hastalıklar ve yaralanmalar. O uygulanan hastaların tedavisi için farklı yaş kategorilerinde, ne pahasına kabul edilebilir çok yönlü bir seçenek gerektiğinde düzenli kullanımda krem, yetenekli yardımcı travmatik yaralanmalar.

Kontrendikasyonları

Krem kullanmak için tavsiye edilmez sadece iki hasta vardır bireysel intoleransı olan herhangi bir bileşen parçası olarak ya da ona karşı 5 yıl.